Svatby

  • Svatby 1
  • Svatby 2
  • Svatby 3
  • Svatby 4

Svatby

Blíží se Váš "VELKÝ DEN" a nevíte si rady s přípravami svatby?

Dovolujeme si Vám nabídnout naše služby – od pečení svatebních koláčů, přes uspořádání svatební hostiny až po přípravu slavnostního menu.

 

Svatební catering Vám připraví tým profesionálu dle vašich představ. Nabídneme Vám chutné tradiční svatební pokrmy i netradiční speciality, pestré varianty svatebních menu i rautů, ze kterých si jistě vyberete, pro Vás, ten nejzajímavější.

Ať už se rozhodnete pro pořádání svatby na louce, zahradě, ve Vámi vybraných prostorách nebo využijete krásné prostředí pro svatbu v přírodě v Penzionu Mlýn nebo restauraci Trisia v centru Třince, Váš svatební catering bude vždy perfektní. Svatební reference konaných svateb si můžete přečístzde.

Penzion Mlýn Ropice

Útulný penzion s nádechem starého mlýna se nachází v podhůří Beskyd. Okolí vytváří kouzelné a zárověň diskrétní prostředí pro Váš šťastný den.
Občerstvení a celkový průběh svatby s Vámi probere náš tým profesionálů.

Restaurace Trisia

Restaurace Trisia se nachází v centru města Třince v Kulturním domě. Kapacita restaurace je 48 míst + 16 míst v banketce. Při pořádání svatby v restauraci Trisia je možnost pronájmu sálu propojeného s restaurací s kapacitou až 300 osob. Svatební obřad lze pořádat v nejbližším okolí restaurace.

Ke svatbě patří neodmyslitelně chutné svatební koláčky. Koláčky můžete objednat v našem e-shopu.
 
Mám zájem o nezávaznou svatební nabídku. Poptávkový formulář